Nextion NX8048T070 7 inch man- machine interface HMI kernel
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Rupture de stock
Screen resolution: 800 x 480.
Serial interface
Touch screen type.
Controller for display: no.
Interface TFT N/A
Size of the display 7.0 ?
Card measures 181mm x 108mm
Expandable.
SD card slot.
Touch Screen
Weight:400g
22 800,00 DZD Aucune taxe
22 800,00 DZD HT
block Rupture de stock
Politique de livraison
: Vous pouvez voir les tarifs d'expédition et estimations de livraison cliquant ici
Politique de retours
: Retour sous 7 jours avec conditions, cliquez pour plus de détails
Description
  • NX8048T070 is a powerful HMI 7.0 inch that is a member of the Nextion family. Features include: 7.0 inch TFT resistive touch screen, Flash 16M, RAM 2KByte, Colors 65K
Fiche technique
GB58-2
Politique de Retour
WhatsApp%20Image%202022-11-04%20at%207-21-48%20PM.jpeg